Santusová porazila polygraf

Ak by to bolo len bulvárne konštatovanie, tak by to mohlo predať o niekoľko tisíc kusov bulváru naviac. Dôležitejšie je však to, že pani Santusová dokázala všetkým pochybovačom a konšpirátorom, že nepracuje na objednávku Fica, ktorý ju tam podľa Herega, Matoviča, Naďa a Mikulca nasadil s jej ľudmi pred viac ako 15 rokmi ako spiacu bunku s tým, že ju v príhodnom čase použije.

Podľa tejto sofistikovanej konšpirácie a uvažovania vyššie citovaných predstaviteľov nášho štátu má Fico takýchto spiacich buniek určite stovky ak nie tisíce a preto aj po temer 2 rokoch vládnutia ešte stále prehrávajú boj s mafiou. Takže im to Santusová svojím vyšetrením na polygrafe natrela a dostala sa oproti ním do obrovskej morálnej výhody. Títo páni okrem Matoviča ktorí polygraf absolvoval len ako púťovú atrakciu sa nikdy na takom vyšetrení nezúčastnia ani po dobrom ani po zlom, lebo by jednoducho prehrali. Je potrebné povedať, že Santusová na takom vyšetrení nebola prvýkrát a ak by neprešla nemohla by pracovať tam kde pracovala. Zaujímavé by bolo vyzvať Harmanových a Mikulcových našich chlapcov okolo Čurilu na podobné vyšetrenie a konfrontovať ich so Santusovej výsledkom.

Santusova prešla, no Mikulec ješitne zareagoval, že jej postup bol neštandartný. Takže prejdeš cez polygraf za prítomnosti 5 nezainteresovaných ľudí no Mikulcovi sa to aj tak nezdá, schizofrénia ako z učebnice. Tento minister je za 28 rokov samostatnosti Slovenska suverénne najhorším a to predbehol takých lumenov ako bol Gusto Krajčí a Vladimír Palko, ktorí sa mimochodom drží na druhom mieste. Musíme si jednoducho priznať, že tento rezort je ťažký na riadenie, nakoľko okrem polície, hasičov pod neho spadá aj štátna správa. Aktívni policajti sa hanbia za takého ministra a dovolím si tvrdiť, že 95% ho nemusia. Veď sa pozrite, koľko ich za terajšieho ministra do výsluhy a koľko tabuľkových miest je neobsadených.

Záverom len konštatovanie, že ak ste sa niekedy v minulosti spýtali malého chlapčeka čím chce byť ak vyrastie tak hneď uviedol, že policajt alebo vojak. V súčasnosti už malý chlapec nechce byť policajtom alebo vojakom, ale radšej smetiarom. Máme tak istotu, že po demonštráciách bude mať kto tie ulice upratovať.

Pridaj komentár