Jednoducho Veronika

Po dlhšom čase a obchádzaní ľudí v regiónoch s ktorými hovorila hlav v Staroľubovnianskom okrese sa nám Veronika Remišová objavila v politickej diskusii. Pre istotu si vybrala o 5 min. 12 verejnoprávnej RTVS, kde servilný a submisívny Makara je jej vysoko naklonený a tak má istotu, že pravdepodobne zodpovie na kladené otázky. Taktiež jej nebudú kladené podpásovky, čo sa občas v TA3 a Markíze nedopatrením stane. Veronika sa potom v jej blahoskolnnej nevedomosti zavzdúšní a tak minútku márne hľadá v jednej z dvoch hemisfér ako také zmysluplné vyjadrenie.

Ako dáma dostala slovo prvá a na tému zhoršujúce sa čísla počtu nakazených covidom spustila päťminútový monológ nebetyčnej jednoduchosti pre ňu príznačnej, hlúposti a pokrytectva. Zaklincovala to samozrejme obvinením Smeru, Fica a Pellegriniho katastrofálneho stavu očkovania na Slovensku. Moderátor ju samozrejme nechal dohovoriť, pričom hneď spustil na Blanára, že či necítia spoluzodpovednosť ? No jednoducho očkovacia komédia v priamom prenose. Býť na mieste Blanára sa zdvihnem a Veroničke sa ospravedlním, že s jej mentálnym nastavením sa mže diskutovať tak s Plačkovou, Sajfom, Ostrihoňovou resp. podobne nastavenými.

Keď sa jej snažil Blanár kultivovane vysvetliť, že ich vláda má len 15% podporu obyvateľstva a tak nemôžu čakať, že im ešte niekto uverí, že to s očkovaním myslia vážne, znova prepla do módu lebo Fico, lebo opozícia. V tejto chvíli museli aj najväčší priaznivci vlády z radov tých 15% pochopiť, že to sa ozaj nedá. Pravdepodobne na mediálnom školení Veronika dostala manuál s názvom Lebo Fico a tento vyfasovala celá koalícia.

Keď som už myslel, že sa dostaneme k najnovšiemu škandálu okolo vyplatenia 24 mil. eur schránkovým firmám tak nás Veronika zabila poukázaním na to, že diaľnice Smer sľúbil a nepostavil, že za zákon o prvej pomoci zahlasoval aj Smer a že bolo potrebné rýchlo dávať, lebo údajne pred voľbami Pellegrini zavrel firmy a školy. Najprv som si myslel, že Veronika urobila brebt no ona to zopakovala ešte raz, že pred voľbami. Tejto paničke je potrebné povedať, že voľby boli 29. 2. 2020 a prvý nakazený na Slovensku bol 6. 3. 2020 takže mimo Veronika ako vždy. Ale u nej to nie je nič neobvyklé.

Takže záverom neohúrila, neprekvapila, nepotešila znova sa strápnila, nič dokopy nepovedala, lebo fakticky nič nevie a kto nevie tak nepovie.

Pridaj komentár