Fico a slaninová kauza

Milan „Peňaženka“ Krajniak má problém. Keďže Milan má problém, má problém aj Boris. Ak má problém Boris má problém koalícia. Také by bolo stručné zhodnotenie kauzy 24 mil. eur vyplatených schránkovým firmám. Schránky sú večným problémom ktorejkoľvek vlády a ak by boli zriadené len za účelom daňovej optimalizácie bolo by to celkom pochopiteľné. Takto to robia aj známy športovci a celebrity tak prečo to nevyužiť.

Milan má problém a ako ho rýchlo prekryť? Na to máme predsa Lipšica, Kysela, Tódovú a iné persóny, ktoré rýchlo rýchlo niečo vymyslia. Tak rýchlo vymysleli a znenazdajky sa objavilo a v denníku N a Aktuality záhadne video s Ficom a Kaliňákom. Ide vraj o stovky hodín videa a zvukových záznamov, kde však aj podľa denníka N a Aktuality nejde priamo o trestnú činnosť, ale údajne malo ísť o možné ovplyvňovanie vyšetrovania a diskreditácie vyšetrovateľov a prokurátorov.

Takže, ak dvaja robia to isté nie je to to isté. Sulík sa stretával s Kočnerom, riešili politiku, voľbu prokurátora a hlavne biznis. Fico sa stretne s priateľmi na chate a údajne sa rozprávali s advokátom o priebehu vyšetrovania. Tak o čom sa majú rozprávať, ako mali ovplyvňovať ? Na rozdiel od Fica ktorý je v opozícii bol Sulík predseda NR a reálne mal vplyv.

Najviac bavia výroky takej mentálnej preborkyne ako je Zemanová, tej ak ponúknete mikrofón tak sa celá rozžiari a začne púšťať perly. Jednou z nich bolo vyjadrenie, že pravdepodobne únikom týchto videí ide pravdepodobne o to, že orgány požiadajú NR aj o vydanie nejakého rozhodnutia. Akého to však neuviedla, myslela pravdepodobne súhlas na vzatie do väzby.

Záverom Matovič sa tiež vyjadril, že on predsa 13 rokov hovorí, že sú mafiáni, myslel tým Smer a teraz sa to vraj potvrdilo. Teda optikov Igora. Fico 13 rokov hovorí, že si blázon a liečiš sa. Teda liečený blázon niečo tvrdí a potvrdzuje to video z chaty? Dobrú chuť Igor.

Pridaj komentár