Dušičková politika, svieca dohára

A zišiel sa rok s rokom a situácia s covidom sa pomaly opakuje. Rozdiel je len v tom, že dnes tu nemáme druhé SNP, ani Milana Peňaženku Krajniaka v poľnej uniforme českej armády. Igor nám nesľubuje, že ak sa otestujeme budeme mať pokoj, teraz nás len proste pomenuje ústami svojho hovorcu premiéra Hegera, že tí ktorí nesúhlasia sú grázli. Dobre sme počuli grázli. Počty nakazených stúpajú no vláda to samozrejme prehadzuje na tú zlú opozíciu a najnovšie z Fica urobila antivaxera, ktorý prekonal covid v Grécku.

Sama si priznáva znova ústami hovorcu Hegera, že oni predsa urobili všetko čo mohli, no bohužiaľ mohli toho veľmi málo. Prečo mohli veľmi málo, lebo toho málo vedia, prečo toho málo vedia, lebo sú neschopní učiť sa na chybách druhých a dobé veci aplikovať na naše podmienky. Lenže to na čele tejto skupinky nemôže byť egomaniak, narcis a samozvaný samaritán, ktorého jediným cieľom je zapísať sa do histórie novodobých dejín Slovenska. Áno Igor ak to nevieš zapísal si sa do dejín Slovenska síce negatívne, ale garantujem ti, že v učebniciach politológie budeš. Na tvojom prípade sa bude učiť ako sa to robiť nemá.

Tento týždeň rezonuje „kauza Chata“. Je pozoruhodné ako pomaly graduje a dávkuje sa verejnosti. Prvá informácia sa pustí v piatok pred víkendom a oslovia sa provládne média. Provládne aktivistické média okamžite konfrontujú Fica a samozrejme žiadajú o stanovisko koaličné právne esá ako Matovič, Remišová, Baránik a im podobní lumeni, ktorí sa zásadne a vždy vyjadrujú k témam od globálneho otepľovania až po teóriu strún. Samozrejme bez akýchkoľvek znalostí celej nahrávky resp. nahrávok už konšpirovali. Nepochybujem, že jediný ktorý sa ako tak mohol k tomuto vyjadriť je Matovič, ktorý to celé s Lipšicom zrežíroval a o tomto nepochybuje žiaden príčetný človek.

Matovič a jeho partička vie a vedia to aj média, že nič hmatateľného nemajú a tak varia z vody. Okrem toho, že po prstoch dostane ten kto o odposluchy žiadal, ale aj ten kto ich schválil a na koniec aj ten kto ich von pustil. Koaličníci tvrdia, že ide o pravdu a je to vo verejnom záujme a taký Vetrák z Oľano národu tvrdil, že jemu by ani nevadilo ak by si ho niekto nahral. Naopak začal, že tu síce nejde o trestné činy, ale o morálku. Tak teda pán slovutný Vetrák na tú Oľanácku morálku, Igor, daňový podvodník, plagiátor, zlodej. O Lipšicovi ani písať nebudem nestojí ani za fajku tabaku veď to všetci poznáme a písať o Krupovi, Šipošovi, Pročkovi, Tabak a ostatných ako o etalónoch morálky sa jednoducho nedá.

Záverom len pripomeniem ako Igor Matovič v decembri 2020 nazval Sulíka Idiotom, takže idiot nazval idiota, že je idiot. Ten idiot povedal, že s tým idiotom bude aj tak vládnuť, lebo nie je idiot, aby do partie hľadal ďalšieho idiota.

Pridaj komentár